
Купуй онлайн

Мобільна виставка

Сервіс
Внутрішньопідлогові конвектори з вентилятором примітні кращою теплопродуктивністю, завдяки чому мають більший коефіцієнт корисної дії. Такі прилади відмінно підходять для використання як єдиного джерела опалення.
Вбудовані радіатори з примусовою конвекцією складаються з наступних елементів:
- Металевого короба. Найчастіше вони виготовляються з нержавіючої та оцинкованої сталі.
- Мідного теплообмінника з алюмінієвими пластинами.
- Радіусного чи тангенціального вентилятора.
- Декоративні решітки. Вони виготовляються з металу, дерева чи штучного каменю, залежно від виробника.
Більшість виробників, окрім прямокутних внутрішньопідлогових конвекторів, також виробляють моделі нестандартних форм: радіусні, кутові. Це дозволяє лаконічно вписати пристрій у потрібний стиль інтер'єру.
Як і будь-який інший опалювальний прилад, внутрішньопідлогові конвектори з вентилятором мають свої переваги та недоліки, які в той чи інший спосіб можуть вплинути на створення сприятливого мікроклімату в приміщенні.
Переваги внутрішньопідлогового конвектора з вентилятором

Потужність. Як уже згадувалося, радіатори з примусовою конвекцією мають вдвічі і більше разів ефективнішу потужність, ніж модифікації з природною конвекцією. Такий результат досягається за рахунок вбудованих всередину короба вентиляторів, які рівномірно розподіляють потік теплого повітря по периметру приміщення. Деякі моделі, наприклад українського бренду Carrera, оснащені більш ніж одним вентилятором, завдяки чому покращується теплопродуктивність конвектора.
Продуктивність. Практично кожна модифікація внутрішньопідлогового конвектора з вентилятором як українського, так і зарубіжного виробника, показує ефективну роботу навіть за низьких температур теплоносія. Завдяки цьому дані моделі можна експлуатувати спільно з конденсаційними котлами, тепловими насосами, сонячними та іншими енергозберігаючими низькотемпературними системами.
Економічність. Завдяки інноваційним технологіям, сучасні підлогові конвектори більш економічні. Наприклад, німецька компанія Möhlenhoff та бельгійський бренд Jaga використовують ЄС двигуни, які здатні скоротити на 50% витрати електроенергії.
Многофункціональність. На відміну від конвекторів з природною конвекцією або іншими аналогічними приладами, внутрішньопідлогові конвектори з вентилятором здатні ефективно працювати в режимах опалення, охолодження та вентиляції.
Комфортність керування. Завдяки спеціальним кімнатним термостатам можна легко задавати потрібну температуру і швидкість роботи. Примітно, що більшість компаній передбачили можливість керувати внутрішньопідлоговим конвектором з примусовою конвекцією через підключення до інженерної системи розумного будинку.
Травмобезпека. Навіть при експлуатації при максимальних температурах корпус і декоративна решітка внутрішньопідлогового конвектора нагріваються максимум до 40 °С, тому можна не турбуватися про ризики отримати опік при дотику до приладу. Крім того, електрична складова таких моделей вмонтована з урахуванням усіх правил техніки безпеки, за рахунок чого мінімізується можливість короткого замикання під час експлуатації конвектора.
Недоліки внутрішньопідлогового конвектора з вентилятором

Гучність. Під час роботи конвектора на максимальних обертах вентилятора досягається високий шумовий тиск, що унеможливлює їх використання в спальних, дитячих кімнатах. Проте ряд компаній, наприклад Carrera, випускають внутрішньопідлогові конвектори з низькими показниками шумового тиску.
Монтаж. Найголовніший і трудомісткий процес, який слід довіряти фахівцям, оскільки при неправильному монтажі працездатність та ефективність внутрішньопідлогового конвектора може знизитись у рази. Крім того, потрібно додатково проводити не тільки труби, якими циркулюватиме теплоносій, але і проводку для підключення вентилятора до електромережі.
Розрахунок площі. Для ефективної роботи внутрішньопідлогового конвектора необхідно правильно розрахувати площу приміщення з огляду на товщину стін, розміри вікон, наявність теплоізоляції та інші дані. Важливо враховувати, що при наявності в приміщенні високих стель існує ризик поганої циркуляції теплого повітря, яке буде зосереджуватися під стелею і нерівномірно опалювати периметр.
Вартість. Ціни на внутрішньопідлогові конвектори з вентилятором в 2 або 2,5 рази вищі за вартість зразків з природною конвекцією. Причиною тому, безумовно, стало використання вентиляторів, за рахунок яких підвищується теплопродуктивність конвектора.
Ми рекомендуємо відвідати наш виставковий зал, де ви зможете подивитися на роботу конвектора, який вас цікавить, або звернутися до фахівців, які допоможуть підібрати якісний і головне ефективний прилад.
Найчастіші запитання про категорію З вентилятором
-
Найсвіжіші новинки які у нас з'явились
-
Товари які найчастіше купують в нашому магазині
-
Які З вентилятором найдешевші
-
Здивуйте себе лідерами найдорощих товарів
-
Товари, які користуються у нас найбільшою популярністю
-
Які ціни на З вентилятором