
Купуй онлайн

Мобільна виставка

Сервіс
Питання створення сприятливого мікроклімату та ефективного опалення в приміщеннях з підвищеною вологістю завжди актуальне, тому потребує раціонального та економічно вигідного вирішення.
З огляду на різноманітність опалювальних приладів, представлених на ринку, можна легко підібрати потрібний варіант. Але з чого почати? Розглянемо найбільш затребуваний, надійний та продуктивний варіант – внутрішньопідлогові конвектори для вологих приміщень.
У чому особливість внутрішньопідлогового конвектора із дренажною системою?

Це прилади водяного опалення конвекторного типу. Їхня головна перевага – здатність усувати конденсат з вікон, стель і стін, рівномірно поширювати тепле повітря по всьому периметру, при цьому не висушуючи його, а також перешкоджати появі протягів.
Використовуючи конвектори в підлогу ви істотно заощадите простір за рахунок особливостей монтажу приладу. Також не варто турбуватися про те, що подібного роду установка призведе до деформації або будь-яким іншим способом негативно вплине на стан покриття підлоги. Під час роботи короб конвектора не нагрівається, теплова дія сконцентрована по периметру розміщення фанкойлу та звернена на конвекцію повітряних мас.
Внутрішньопідлогові конвектори для вологих приміщень виготовляються із нержавіючої сталі. Цей матеріал стійкий до корозії за рахунок вмісту хрому, який створює на поверхні сталі плівку, що захищає радіатор від негативного впливу води. Всі короби для вологого середовища мають окремі дренажні отвори або оснащуються дренажним патрубком, який з'єднують шлангом з відвідним каналом і через які природним чином виводиться вода і конденсат, що накопичилися.
Важливо пам'ятати! Необхідно стежити за прохідністю в дренажних отворах, щоб уникнути їх засмічення або появи цвілі та грибка.
Для експлуатації у вологому середовищі підходять як внутрішньопідлогові конвектори з природною конвекцією, так і з примусової. Другі зможуть функціонувати як основне джерело обігріву або як другорядне в комбінації з аналогічними приладами.
Внутрішньопідлоговий конвектор із дренажною системою без вентилятора

Вбудовані конвектори для вологих приміщень без вентилятора стануть оптимальним варіантом для наступних приміщень:
- ванних кімнат;
- санвузлів;
- spa-кімнaт;
- інших невеликих просторів.
Подібного типу конвектори абсолютно безпечні в експлуатації за рахунок відсутності електричних складових у комплектації приладу. До того ж, вони примітні безшумною роботою.
Що стосується декоративних решіток, виробники рекомендують встановлювати на конвектори саме металеві решітки, які спеціально виготовляються для використання у вологому середовищі. Вони не нагріваються, є травмобезпечними і на них не можна посковзнутися.
Внутрішньопідлоговий конвектор з дренажною системою з вентилятором

Конвектори з дренажем і вентилятором раціонально встановлювати в просторих ділянках, наприклад:
- лазнях;
- басейнах;
- автомийках;
- зимових садах тощо.
Такі прилади генерують більшу теплову потужність, ніж моделі з природною конвекцією. Живлення вентиляторів у фанкойлах здійснюється від мережі постійного струму напругою в 12 В або 24 В, з метою захисту системи від можливості короткого замикання.
Зверніть увагу! Незважаючи на передбачене виробниками безпечне з'єднання електричних частин і ступеня захисту вентиляторів, внутрішньопідлогові конвектори потрібно розміщувати на достатній відстані від джерела води.
Як європейські, так і українські виробники виготовляють конвектори для вологих приміщень, використовуючи інноваційні технології, щоб зробити прилади більш ефективними та багатофункціональними. Наприклад, більшість виробників представляють моделі для кімнат з підвищеною вологістю, здатних функціонувати в режимах опалення, охолодження та вентиляції.
Кращі внутрішньопідлогові конвектори для вологих приміщень від вітчизняного виробника
Серед українських брендів покупці віддають перевагу конвекторам Carrera та Polvax.
- Carrera. Серія Hydro має великий модельний ряд приладів без вентилятора з одним або двома мідно-алюмінієвими теплообмінниками. Модифікації з примусовою конвекцією мають потужні тангенціальні вентилятори і також обладнані 1 або 2 мідно-алюмінієвими теплообмінниками касетного типу кріплення. Для площ з підвищеною вологістю виробник пропонує поперечні та поздовжні декоративні решітки з металу та Hi-tech, а також рекомендує використовувати металеві решітки лише на жорсткому з'єднанні.
- Polvax. В асортименті представлені моделі з нержавіючої сталі з тангенціальним вентилятором змінного струму 12 V STANDART та модифікації з електровентилятором постійного струму 24 V Premium. Дана серія конвекторів може працювати і в режимі природної конвекції при вимкнених вентиляторах. Вбудовувані батареї можуть укомплектовуватись чотирма вентиляторами залежно від довжини конвектора, також вони функціонують у режимі опалення/охолодження та примітні високою теплопродуктивністю.
Найкращі внутрішньопідлогові конвектори для вологих приміщень від європейського виробника
Серед європейських виробників найбільшої популярності набули бренди Isan, Jaga, Verano, Minib.
- Isan. Бренд пропонує моделі з природною та примусовою конвекцією різноманітного розмірного ряду. На короб надається гарантія на 15 років. Він оснащений спеціальним дренажним відведенням, виготовлений з високоякісних нержавіючих матеріалів, які не піддаються корозії. Зразки з примусовою конвекцією укомплектовані тангенціальними вентиляторами, що функціонують на постійному струмі 24 В, з низьким енергоспоживанням і шумовим тиском. Завдяки інноваційній розробці прилади можуть повноцінно працювати навіть у випадках, коли вони вкриті водою.
- Jaga. Виробник використовує інноваційні вентилятори з електродвигунами ЄС, що дозволяє споживати до 50% менше електричної енергії, ніж при використанні звичайних двигунів.
Важливо! Подібні внутрішньопідлогові конвектори багатофункціональні та практичні, оскільки можуть працювати як у режимі обігріву, охолодження, так і вентиляції, створюючи приємний мікроклімат, наприклад, у басейнах, зимових садах, у будь-яку пору року. Крім того, дані радіатори примітні знімними мідно-алюмінієвими теплообмінниками та вентиляторами. - Verano. В асортименті доступні конвектори природного та примусового конвективного типу, що працюють для обігріву та охолодження навіть у низькотемпературних системах. Корпус із дренажною системою має чудову корозійну стійкість, оскільки виготовлений із сталі з покриттям магній-цинк методом гарячого занурення. Внутрішньопідлогові конвектори бренду оснащені потужними, енергоекономними вентиляторами з напругою в 12 V та 24 V. Особливістю цих радіаторів є високі показники потужності, у тому числі й у моделях без вентиляторів, що гарантує їхнє ефективне експлуатування на великих та маленьких площах.
- Minib. Модифікації з примусовою конвекцією оснащені 12 V енергоефективними вентиляторами змінного струму з АС двигунами, які можуть продуктивно опалювати великі площі з панорамним склінням. Також у радіаторів в підлогу передбачена захисна система, яка відключає вентилятори, якщо короб залило водою.
Важливо! Більшість виробників надають можливість замовити внутрішньопідлогові конвектори індивідуальних форм та розмірів.
Сучасні внутрішньопідлогові конвектори для вологих приміщень – надійний вибір для створення комфортного мікроклімату, а також безпечного і продуктивного опалення як маленьких, так і великих площ з підвищеним рівнем вологості.
Найчастіші запитання про категорію З дренажем
-
Найсвіжіші новинки які у нас з'явились
-
Які З дренажем найдешевші
-
Здивуйте себе лідерами найдорощих товарів
-
Товари, які користуються у нас найбільшою популярністю
-
Які ціни на З дренажем