Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
Наша адреса: м. Вишневе, вул. Освіти 19
м. Вишневе, вул. Освіти 19
Телефони: +38 067 11 838 11
Пн-Сб: 09:30 - 17:30
+38 067 11 838 11 Замовити дзвінок

Сервісний центр

Магазин конвекторів Клімат Контроль має сервісний центр 24/7 на весь спектр товарів, представлених на сайті. Сервісний центр працює цілодобово на всій території України.

Телефони гарячої лінії сервісного центру

Тел. +38 (097) 763 65 33 – графік прийому дзвінків з 09:00 - 18:00.

У кожному реалізованому нами конвекторі всередині ви знайдете спеціальну сервісну наклейку, фото додається. У ній ви знайдете адресу магазину, номери телефонів відділу продажу, сервісного центру, електронну пошту, веб-сайт.

Умови нашого сервісу

 • Сервісне обслуговування від магазину конвекторів Клімат Контроль можливе лише за наявності документів, що підтверджують купівлю товару/послуги у магазині конвекторів Клімат Контроль або у наших ОФІЦІЙНИХ партнерів.
 • Офіційний партнер – компанія, яка має сертифікат на використання нашого сервісу з підписом та печаткою магазину Клімат Контроль.
 • Ми не несемо відповідальності за товари / послуги, які замовники замовили в компаніях, які не є нашими офіційними партнерами.
 • Сервіс надається лише для сертифікованих та офіційних товарів.
 • У гарантійних випадках сервісне обслуговування безкоштовне.
 • У негарантійних випадках сервісне обслуговування буде за рахунок замовника. У такому разі ми надаємо вам знижку на послугу сервісу – 10%.
 • Гарантія – це письмовий документ із реквізитами заводів виробників та продавця товару для подальшого обслуговування, заміни чи повернення, що додається до сертифікованого товару. У гарантії має бути зазначений товар та його властивості.
 • Якщо ви замовляли товар в іншій компанії і хочете скористатися нашим сервісом, ви повинні надати документ, що підтверджує покупку товару. Майте на увазі – ми вибірково надаватимемо вам послуги нашого сервісу, оскільки наші покупці та партнери у нас у пріоритеті. Тому краще звертайтеся до тієї компанії, яка продала вам товар.
 • Рекламація – це процес повернення із заміною товару чи пошкодженої частини товару згідно з умовами гарантії заводу виробника.
 • Строки сервісного обслуговування продукції обумовлені гарантійними термінами заводом-виробником. Після закінчення гарантійних термінів сервісне обслуговування здійснюється за рахунок покупця на умовах допустимих знижок до 10%.
 • Сервіс від магазину конвекторів Клімат Контроль можливий лише у випадках, перерахованих вище та в ніяких інших. Поважайте час та роботу інших людей.

Сервісний центр 24/7 від магазину конвекторів Клімат Контроль

Будь-яка техніка або виріб має свій термін придатності та властивість виходити з ладу або втрачати початкову міць. Великий аргумент при покупці будь-якого дорогого товару – наявність сервісу. Водяні конвектори – це дорога продукція, тому кожному споживачеві потрібні гарантії якості та важлива надійність продавця.

Наш магазин несе відповідальність за всі гарантійні випадки і виправляє всі проблеми, що виникли, в найкоротші терміни. Сервісне обслуговування від нашої компанії працює цілодобово в Україні та інших країнах, де є наші філії.

Швидка доставка Доставка товару за 78 годин по всій країні
Клієнтський сервіс Підтримка клієнтів по телефону та онлайн
Бонуси за покупки Нарахування бонусних балів за кожну покупку
Гарантія якості Тільки оригінальні товари від виробників
Доступні ціни Кращі ціни на ринку завдяки прямим поставкам
Зручна оплата Ми працюємо зі всіма законними формами оплат