
Купуй онлайн
Електричні внутрішньопідлогові конвектори – опалювальні прилади, які вбудовуються в підлогу та працюють за принципом природної або примусової конвекції.
Призначення електричного внутрішньопідлогового конвектора

Найчастіше цей тип конвекторів використовується при автономному опаленні у випадках, коли відсутня технічна можливість встановити прилади водяного опалення. Також електро конвектори доцільно використовувати в міжсезонний період для швидкого або додаткового обігріву площі.
Зверніть увагу! Здебільшого вони використовуються як додаткове джерело обігріву, але при правильних розрахунках теплової потужності такий конвектор може виконувати функції самостійного джерела тепла.
Однак електричні внутрішньопідлогові конвектори менш практичні, ніж водяні, оскільки призначені для експлуатації виключно в сухих приміщеннях.
Чим електричний внутріпольний конвектор відрізняється від водяного?

Електричні внутрішньопідлогові конвектори, як і водяні, працюють за принципом природної або примусової конвекції – безперервної циркуляції холодних і повітряних мас.
Відрізняються ці два типи радіаторів джерелом тепла:
- У водяних внутрішньопідлогових конвекторах стрижневим елементом є мідний теплообмінник з алюмінієвими ламелями, яким циркулює теплоносій (вода).
- В електричні внутрішньопідлогові конвектори вбудований нагрівальний елемент з мідним корпусом, що працює від електромережі 230 Вт. Тому їх значно простіше встановлювати, необхідно лише підвести силовий кабель до місця монтажу внутрішньопідлогового конвектора.
При цьому, наприклад, конвектори Möhlenhoff ESK оснащуються запобіжниками, а також протипожежним датчиком, який захищає радіатор від перегріву та замикання, тому вони безпечні у використанні.
Справка! Модифікації з примусовою конвекцією обладнані тангенціальними вентиляторами, за допомогою яких відбувається прискорене та рівномірне розподілення теплого повітря та значно підвищується потужність внутрішньопольного конвектора.
Варто зауважити, що моделі з вентилятором додатково оснащуються термостатами зі спеціальним температурним датчиком, який контролює температуру на площі, що обігрівається, за допомогою включення та вимикання вентилятора разом з нагрівальним елементом для підтримки комфортного мікроклімату.
Особливості електричного внутрішньопідлогового конвектора

Якщо говорити про споживання енергоресурсів, необхідних для ефективної роботи приладу, то внутрішньопідлогові електричні конвектори більш затратні, ніж водяні.
Їх недоліком є велике споживання електрики при можливих втратах тепла, що залежить від площі скління, розмірів приміщення та якості його утеплення. Тому варто ретельно виконувати розрахунки необхідної потужності при виборі конвектора.
Більшість виробників електричних внутрішньопідлогових конвекторів не рекомендують використовувати дерев'яні декоративні решітки. Як альтернатива підійдуть варіанти, виготовлені з металу (алюміній або нержавіюча сталь).
Металеві решітки прогумовані знизу, тому по ним можна вільно ходити. Крім того, такі решітки абсолютно травмобезпечні, оскільки під час роботи приладу вони практично не нагріваються.
Зверніть увагу! Вбудовувані електро радіатори чудово справляються із завданням створення повітряної теплової завіси біля вікна та дверних отворів. Крім того, вони максимально точно та надійно підтримують бажану температуру у приміщеннях.
Для отримання більш детальної інформації радимо звертатися до наших менеджерів або відвідати шоу-рум, де фахівці компанії «Клімат Контроль» допоможуть вам вибрати надійний та продуктивний конвектор.
Найчастіші запитання про категорію Електричні
-
Найсвіжіші новинки які у нас з'явились
-
Товари які найчастіше купують в нашому магазині
-
Які Електричні внутрішньопідлогові конвектори найдешевші
-
Здивуйте себе лідерами найдорощих товарів
-
Товари, які користуються у нас найбільшою популярністю
-
Які ціни на Електричні внутрішньопідлогові конвектори