
Купуй онлайн

Мобільна виставка

Сервіс
Внутрішньопідлогові конвектори без вентилятора стануть оптимальним рішенням для створення теплової завіси між приміщенням та віконним або дверним отвором. Такі прилади виготовляються із високоякісних металевих матеріалів, стійких до корозії. А також оснащуються мідно-алюмінієвим теплообмінником, по якому циркулює теплоносій, та декоративною решіткою, виготовленою з якісних матеріалів різного виду (метал, дерево, штучний камінь).
Перед покупкою внутрішньопідлогового конвектора без вентилятора необхідно звернути увагу на його основні переваги та недоліки.
Переваги внутрішньопідлогового конвектора без вентилятора

Прихованість. Внаслідок того, що прилад монтується у спеціальну нішу у підлозі, звільняється простір та зберігається естетика приміщення. Завдяки широкому вибору декоративних решіток, можна без особливих зусиль підібрати варіант, який гармоніюватиме з будь-яким інтер'єром.
Ефективність. За рахунок рівномірного розподілу теплих повітряних мас, внутрішньопідлоговий конвектор без вентилятора ефективно перешкоджає холодному повітрю, що надходить ззовні. Крім того, завдяки природній конвекції прилад перешкоджає появі вогкості у приміщенні, а також конденсату на вікнах, у тому числі панорамних.
Безшумність. На відміну від моделей із примусовою конвекцією, внутрішньопідлогові конвектори без вентилятора абсолютно безшумні, тому вони підходять для встановлення навіть у спальних та дитячих кімнатах.
Економічність. Внутрішньопідлогові конвектори без вентилятора примітні економним використанням енергоресурсів. Наприклад, бренд Jaga використовує технологію Low-H2O, завдяки якій скорочуються витрати теплоносія, а тепловіддача при цьому підвищується.
Практичність. Вбудовані радіатори, оснащені дренажною системою, можна використовувати в приміщеннях з підвищеною вологістю (у ванній, басейнах, саунах, біля джакузі, зимових садах тощо).
Тепловіддача. Здебільшого такі прилади виступають як додаткове джерело опалення, оскільки їхня теплопродуктивність не настільки велика як у конвекторів з вентилятором. Втім, цей тип конвекторів може стати єдиним джерелом тепла для невеликих приміщень, особливо моделі з великою глибиною короба. Крім того, існують моделі, які оснащені декількома теплообмінниками, що значно підвищує їхню тепловіддачу.
Вартість. На відміну від модифікацій з вентилятором, моделі без вентиляторів вдвічі дешевші, але при цьому не менш ефективні.
Недоліки внутрішньопідлогового конвектора без вентилятора

Потужність. Конвектори без вентилятора мають меншу теплову потужність, тому вони не можуть якісно обігріти велику площу і в основному їх комбінують з іншими приладами.
Догляд. Необхідно регулярного очищати короб від пилу і бруду, що накопичився, а моделі з дренажною системою, крім усього іншого, вимагають догляду за водовідвідним патрубком, щоб уникнути появи в ньому грибка або цвілі.
Внутрішньопідлогові конвектори без вентиляторів примітні швидким і рівномірним розподілом тепла по приміщенню та ефективні в боротьбі з появою конденсату на вікнах. Ми запрошуємо вас відвідати нашу виставкову залу, щоб ви могли особисто переконатися в перевагах даного виду опалення та обрати для себе надійний варіант.
Найчастіші запитання про категорію Без вентилятора
-
Найсвіжіші новинки які у нас з'явились
-
Товари які найчастіше купують в нашому магазині
-
Які Без вентилятора найдешевші
-
Здивуйте себе лідерами найдорощих товарів
-
Товари, які користуються у нас найбільшою популярністю
-
Які ціни на Без вентилятора