Время работы: Пн.-Сб. 10:00-18:00

Внутрішньопідлогові конвектори у Тернополі

Для ефективного обігріву приміщень з панорамними вікнами актуально замовити внутрішньопідлогові конвектори у Тернополі. Останній відноситься до міст в яких ви зможете придбати якісну і надійну продукцію від відомих брендів. Унікальну можливість створити у своєму будинку, квартирі або офісі приємну атмосферу вам пропонує компанія «Клімат Контроль». В каталозі представлені виключно найновіші функціональні моделі, які будуть ефективно виконувати свою функцію на протязі довготривалого періоду.

Що таке внутрішньопідлоговий конвектор

Єдиним можливим варіантом опалення для приміщень з панорамними вікнами є внутрішньопідлогові конвектори. Основна їх особливість у способі монтажу. Подібне опалювальне обладнання потрібно встановлювати в заздалегідь підготовлену нішу в підлозі. Висота елемента опалення залежить від розмірів отвору. В уже готову підлогу пристрій встановити складно, тому така конструкція повинна будуватися ще на етапі проведення ремонту.

Пристрій складається з кількох важливих елементів. Одним з них є корпус, який виготовляють із нержавіючої чи оцинкованої сталі. Ці елементи надзвичайно стійкі до негативного впливу вологи. Завдяки надійності матеріалу представлене устаткування для забезпечення обігріву не ржавіє. Для нагріву приміщення використовується теплообмінник, виготовлений із міді та алюмінію. Ці матеріали забезпечують хорошу продуктивну роботу, віддачу тепла до кімнати. Для підвищення продуктивності потрібен вентилятор.

Елементи опалення з додатковим устаткуванням відрізняються високою ефективністю. Вентилятор збільшує потужність до 5 разів. В залежності від наявності тангенціального або радіального елемента внутрішньопідлогові конвектори бувають із природною та примусовою циркуляцією повітря. Деякі сучасні моделі можуть не тільки нагрівати кімнату, але й охолоджувати її.

Переваги різних типів внутрішньопідлогових конвекторів

На ринку пристроїв для забезпечення опалення представлені виключно практичні, якісні, сучасні внутрішньопідлогові конвектори у Тернополі та інших містах по території України, які є у списку населених пунктів, де можна придбати устаткування для оригінального опалення. Представлена опалювальна техніка має наступні переваги:


• пристрої з природною конвекцією відрізняються економічним використанням енергії, функціонують без шуму, легко комбінуються з іншими варіантами для обігріву;
• елементи з вентилятором потужні, обігрівають будь-яке приміщення незалежно від його площі.

Порівнюючи опалення, яке здійснюється за допомогою примусової або природної вентиляції повітря, слід зазначити, що тільки пристрої з вентилятором можуть використовуватися в якості єдиного елемента обігріву у великому приміщенні. Потужності внутрішньопідлогового конвектора без вентилятора недостатньо для великої квартири або дому. Він підійде тільки для невеликої кімнати або може комбінуватися з іншими пристроями.

Однією з переваг конвекторів незалежно від їхньої конструкції є економічність. Вони використовують мінімум ресурсів для ефективного обігріву. Невелика потреба у воді та електроенергії дозволяє суттєво економити на комунальних послугах. Ніякі інші опалювальні системи не можуть похвалитися такою особливістю.

Як вибрати внутрішньопідлогові конвектори у Тернополі

Підбирати представлені на відповідному ринку внутрішньопідлогові конвектори у Тернополі потрібно з урахуванням площі приміщення. Важливими моментами при виборі опалювальної техніки є наявність утеплення стін, підлоги, стелі. Навіть тип та товщина вікон має вплив на кількість отриманого у результаті тепла. Якщо не врахувати ці моменти, то конвектор буде виробляти занадто мало теплової енергії для ефективного обігріву. Потужність обов'язково потрібно розраховувати разом із втратами тепла які можуть бути. Компанія «Клімат Контроль» пропонує каталог в якому представлені різні внутрішньопідлогові конвектори у Тернополі. Останній є одним із міст, де ви можете їх придбати по доступній ціні. Можлива доставка по всій території країни. Кваліфіковані працівники компанії допоможуть підібрати оптимальний варіант для вашого дому. Однією з послуг, якою ви можете скористатися, є монтаж конструкцій різної складності.

Gift Icon

до 25%

Уточните скидку на интересующую вас позицию!

Узнай скидку!

Мобильная выставка

Хотите увидеть и услышать
приборы в живую?

У нас действует акция
МОБИЛЬНАЯ ВЫСТАВКА
и уже завтра мы можем
быть с образцами
У ВАС НА ОБЪЕКТЕ!!!

Подробнее
Не интересно
Не спешите уходить!
Оставьте свой номер телефона и получите
до 25% скидки
на свою покупку