Время работы: Пн.-Сб. 10:00-18:00

Внутрішньопідлогові конвектори у Луцьку

Сучасне якісне опалення може не тільки ефективно виконувати свою основну роль, але й прикрашати приміщення. Одним із варіантів подібного оригінального та функціонального опалювального обладнання можна придбати внутрішньопідлогові конвектори у Луцьку. Потреба у створенні елементу обігріву, який монтується у підлогу, виникла завдяки популярності панорамних французький вікон. Вони займають велику площу, тому звичайне радіаторне опалення в цій зоні не встановити. Конвектор у підлогу дозволяє не допустити втрати тепла через великі віконні конструкції. Однією з функцій подібного устаткування є запобігання виникнення грибків, холодних зон в приміщенні. Щоб пристрої ефективно виконували свою функцію протягом всього терміну експлуатації, необхідно достатньо уваги приділити їх вибору.

Вибір внутрішньогопідлогових конвекторів у Луцьку

Першим важливим фактором, який впливає на якісний вибір опалення є вікна. В залежності від матеріалу, вони можуть бути пластиковими чи дерев'яними. Відрізняються по конструкції, бувають однокамерними, багатокамерними. Якщо у приміщенні встановленні не надто надійні вікна, є великі втрати тепла, потрібно цей момент врахувати при розрахунку потужності пристрою, щоб потім у процесі експлуатації, внутрішньопідлоговий конвектор створював достатню кількість тепла. Немало важливими при виборі є особливості стелі, , тераси, горища, наявність утеплення. Враховується матеріал з якого зроблені стіни, підлога, двері, чи знаходиться приміщення над іншими квартирами або офісами, які обігріваються.

Одним із найважливіших факторів є розмір теплообмінника, адже від габаритів пристрою залежить скільки тепла він буде виробляти. Найкраще вибирати внутрішньопідлогові конвектори з великою шириною. Але вони будуть не надто практичними в маленьких приміщеннях. Можна знайти внутрішньопідлогові конвектори у Луцьку з великою довжиною, компенсуючи мінімальну ширину. Великий вибір пристроїв дозволяє знайти варіант, який підійде для конкретного приміщення.

Глибина конвектора не може бути більшою, ніж параметри підлоги. Якщо устаткування для опалення має висоту, яка відрізняється від розміру ніші, то виникає необхідність у монтажі фальш-підлоги. Вибираючи розмір опалювального обладнання, потрібно враховувати основну його функцію – захист від протягів і тепловтрат. Тому елемент обігріву повинен перекривати дев'яносто відсотків ширини вікна.

Переваги сучасного внутрішньопідлогового конвектора

Придбати внутрішньопідлогові конвектори у Луцьку пропонує компанія «Клімат Контроль». Якісні пристрої будуть виконувати свою функцію протягом тривалого терміну без потреби у додатковому обслуговуванні.

Переваги представленого устаткування:

  • ефективний обігрів приміщення;
  • створення приємного мікроклімату;
  • не займає у кімнаті зайвого місця;
  • відрізняється високою стійкістю до негативної дії зовнішніх факторів;
  • виключена поява корозії;
  • завдяки декоративній решітці вписується у будь-який дизайн.

Внутрішньопілогові конвектори – це надзвичайно практична річ, якою легко керувати. Для цього використовуються спеціальні прилади: термоголовка з шаровим краном або сервопривід з термостатом. Використовуючи ці деталі, можна організувати просте керування. Грамотне управління дозволяє економити ресурси, які використовують для роботи внутрішньопідлогові конвектори. Луцьк є одним із міст, де ви можете придбати пристрої для монтажу у підлогу та всі необхідні елементи для управління ними. Беззаперечна якість опалювального обладнання гарантується.

Gift Icon

до 25%

Уточните скидку на интересующую вас позицию!

Узнай скидку!

Мобильная выставка

Хотите увидеть и услышать
приборы в живую?

У нас действует акция
МОБИЛЬНАЯ ВЫСТАВКА
и уже завтра мы можем
быть с образцами
У ВАС НА ОБЪЕКТЕ!!!

Подробнее
Не интересно
Не спешите уходить!
Оставьте свой номер телефона и получите
до 25% скидки
на свою покупку