Время работы: Пн.-Сб. 10:00-18:00

Внутрішньопідлогові конвектори у Івано-Франківську

Інноваційні якісні внутрішньопідлогові конвектори у Івано-Франківську можна придбати для забезпечення обігріву приміщення з панорамними вікнами. Реалізацію подібної продукції здійснює компанія «Клімат Контроль». Якісні пристрої можна замовити за доступною ціною, завдяки прямій співпраці з відомими брендами. Каталог складається із продукції, яка пройшла всі етапи тестування і буде виконувати свою роботу максимально якісно на протязі тривалого періоду. В залежності від моделі внутрішньопідлогові конвектори можуть виконувати у приміщенні різні функції. Для постійного використання пропонуються пристрої з природною та примусовою конвекцією, а також моделі, які можуть виконувати функцію кондиціонера. Легко підібрати із представленого асортименту будь-який розмір.

Конструкція внутрішньопідлогового конвектора

В конструкції внутрішньо-підлогового конвектора основним елементом є мідно-алюмінієвий теплообмінник, який виконує ефективний обігрів. Якісний матеріал гарантує його високу стійкість до негативного впливу зовнішніх факторів. Корпус створюється із нержавіючої або оцинкованої сталі, в результаті пристрій можна сміливо встановлювати у таких приміщеннях, де є підвищена волога. Тангенціальний або радіальний вентилятор – це елемент, який забезпечує рух холодного і теплого повітря. Він здатний переганяти велику кількість теплових мас. Забезпечує рух холодного повітря до теплообмінника для його нагріву. Використання цього елементу гарантує велику потужність опалювального обладнання.

Для захисту конструкції передбачена декоративна решітка. Її виготовляють із дерева, алюмінію, каменю. Для цього використовують матеріали з високою витривалістю до механічного впливу. Вона не деформується навіть під великою вагою. Встановлювати конвектор без решітки неможливо. Крім практичної функції, представлене устаткування для забезпечення опалення виконує декоративну, адже колір і стиль підбирається із врахуванням дизайну приміщення. В конструкції також є декоративна рамка, отвори для підведення труб та інші монтажні елементи, за допомогою яких проводиться установка обладнання. Для управління подібною технікою для обігріву приміщень потрібно встановити термоголовку з шаровим краном або сервопривод із термостатом.

Функціональні внутрішньопідлогові конвектори у Івано-Франківську та їх різновиди

Внутрішньопідлогові конвектори розділяються за типом вентиляції на пристрої із природною та примусовою циркуляцією повітря. Відрізняються вони наявністю вентилятора. Устаткування, в конструкції якого він є, може використовуватися в якості єдиного елемента обігріву у кімнаті, адже його потужність до 5 раз вище, ніж у модифікацій із природною конвекцією. Елементи обігріву можуть відрізнятися за розмірами та формою. Ці параметри підбираються у залежності від особливостей приміщення. Вигляд пристрою залежить від декоративної решітки, яка є єдиним компонентом подібної техніки, що помітна.

Незважаючи на відмінності, практично для всіх внутрішньопідлогових конвекторів характерні наступні переваги:


• витримують значну температуру теплоносія, яка може досягати 90° та високий робочий тиск;
• не піддаються негативній дії зовнішніх факторів;
• для пристроїв характерна стійкість до хімічних речовин та води;
• легко встановлюються у приміщенні при належному рівні знань;
• можуть працювати автоматично по заданим параметрам, включатися і виключатися при зміні температурного значення;
• не використовують багато ресурсів;
• виробляють достатню кількість тепла;
• відрізняються безпекою, корпус більше 40° не нагрівається.

Замовити внутрішньопідлогові конвектори у Івано-Франківську – це отримати практичне, стійке до зношування та з можливістю довгої експлуатації опалювальне обладнання, що має значні переваги для використання. На представлене в асортименті устаткування надається гарантія його безпечної роботи. Кваліфіковані працівники нададуть відповіді на будь-які ваші питання, допоможуть підібрати якісні пристрої для дому, квартири чи офісу, із врахуванням власних потреб клієнтів та особливостей конкретного приміщення. Також ви можете замовити монтаж конструкцій, незалежно від того наскільки складною вона є. Звертайтеся, а ми допоможемо вирішити вашу проблему з опаленням!

Gift Icon

до 25%

Уточните скидку на интересующую вас позицию!

Узнай скидку!

Мобильная выставка

Хотите увидеть и услышать
приборы в живую?

У нас действует акция
МОБИЛЬНАЯ ВЫСТАВКА
и уже завтра мы можем
быть с образцами
У ВАС НА ОБЪЕКТЕ!!!

Подробнее
Не интересно
Не спешите уходить!
Оставьте свой номер телефона и получите
до 25% скидки
на свою покупку