Время работы: Пн.-Сб. 10:00-18:00

Внутрішньопідлогові конвектори у Львові

В компанії «Клімат Контроль» можна придбати внутрішньопідлогові конвектори у Львові за оптимальною ціною. Представлене обладнання виступає елементом обігріву кімнати, який монтується до спеціально підготовленої ніші. Такий тип пристроїв використовується у приміщеннях з панорамними вікнами, які займають великий простір. Через це необхідно організувати ефективне опалення кімнати. Внутрішньопідлогові конвектори рівномірно розподіляють тепло у приміщенні, не допускають появи конденсату на вікнах, виникнення грибків на стінах, утворення холодних зон.

Основні елементи внутрішньопідлогових конвекторів:


  • короб;
  • теплообмінник;
  • вентилятор;
  • решітка для декору;
  • рамка;
  • кришки для захисту;
  • отвори для труб;
  • кріплення для монтажу.

Короб створюють із нержавіючої чи оцинкованої сталі. Він має герметичне покриття. Якісні матеріали гарантують надійний захист від негативних факторів навколишнього середовища. Метал швидко прогрівається та добре віддає тепло. Не піддається дії корозії. Завдяки надійності матеріалу, пристрій використовується у приміщеннях з високим рівнем вологи. В конструкції теплообмінника передбачені мідні труби та алюмінієві пластини. Їх поверхня швидко нагрівається, тепло рівномірно розподіляється. Гладкі стінки також сприяють хорошій тепловіддачі.

Для підвищення продуктивності роботи внутрішньогопідлогових конвекторів використовується вентилятор. Він може бути тангенціальним або радіальним. Цей елемент дозволяє збільшити потужність. Моделі з вентилятором можуть ефективно нагрівати навіть великі приміщення. Їх не потрібно комбінувати з іншими пристроями. В невеликих приміщеннях допускається монтаж устаткування з природною вентиляцією повітря. Воно не таке потужне, але достатньо економічне, добре нагріває повітря, практично не здійснює шумового впливу.

Обов’язковим елементом конструкції є декоративна решітка. Без неї пристрій не слід встановлювати. Вона захищає обладнання від всіх негативних факторів навколишнього середовища. Для створення решітки використовується метал або дерево. Вона може бути поперечною або поздовжньою. Дизайн, колір, матеріал підбирається із врахуванням стилю приміщення. Тому, крім практичної функції, решітка виконує ще й декоративну. Її можна пофарбувати в будь-який колір зі спеціальної палітри.

Управління конвекторами

Здійснення управління передбачене гідравлічне або електричне. Для організації першого варіанту передбачені шаровий кран, термостатичний клапан чи сервопривід, у комплектації із термостатом. Використовуючи ці елементи можна ефективно керувати роботою, організувати в приміщенні максимально комфортний мікроклімат. Електричне управління легко організувати за допомогою термостата. Він буде в автоматичному режимі включати і виключати вентилятор, коли температура опуститься чи підніметься вище від заданого значення.

Придбати внутрішньопідлогові конвектори у Львові разом з усіма необхідними елементами для управління можна в компанії «Клімат Контроль» . Кваліфіковані спеціалісти не тільки допоможуть знайти пристрій в залежності від потреб і приміщення, але й проведуть монтаж конструкції. Можлива доставка по всій території України. Щоб представлене устаткування виконувало свою функцію максимально якісно і чітко, потрібно правильно його підібрати. Слід враховувати площу приміщення, а також відповідно до цього параметру розрахувати розмір і потужність. Також необхідно брати до уваги, при виборі подібного опалювального обладнання, габарити вікон та їх кількість. Якщо правильно вибрати внутрішньопідлогові конвектори у Львові, він буде ефективно виконувати свою функцію без потреби у додатковому обігріві. Якісне сучасне устаткування для забезпечення опалення характеризується довгим терміном функціонування. Придбайте внутрішньопідлогові конвектори у Львові – забезпечте ідеальний варіант для обігріву будинку, квартири, офісу, торгового центру.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Gift Icon

до 25%

Уточните скидку на интересующую вас позицию!

Узнай скидку!

Мобильная выставка

Хотите увидеть и услышать
приборы в живую?

У нас действует акция
МОБИЛЬНАЯ ВЫСТАВКА
и уже завтра мы можем
быть с образцами
У ВАС НА ОБЪЕКТЕ!!!

Подробнее
Не интересно
Не спешите уходить!
Оставьте свой номер телефона и получите
до 25% скидки
на свою покупку