Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
Наша адреса: м. Вишневе, вул. Освіти 19
м. Вишневе, вул. Освіти 19
Телефони: +38 067 11 838 11
Робота шоуруму: Пн-Пт: 10:00 - 17:00
Онлайн консультації: Пн-Нд: 09:00-21:00
+38 067 11 838 11 Замовити дзвінок

Монтаж внутрішньопідлогових конвекторів Polvax

Монтаж внутрішньопідлогових конвекторів Polvax

Монтаж внутрішньопідлогових конвекторів Polvax за всіма рекомендаціями та правилами від заводу виробника. Всі етапи встановлення приладів розписані і показані на картинках. Ви зможете побачити та прочитати все що необхідно для встановлення конвекторів у підлогу. Електричні схеми підключення конвекторів Полвакс, розміщення вентилятора щодо вікна, підключення кількох радіаторів одночасно, з максимальною та мінімальною комплектацією. Внутрішньопідлогові конвектори бувають трьох видів - без вентилятора, з вентилятором та електричні.

Етапи монтажу конвектора

Етапи монтажу конвектора Polvax
  1. Прокладання підводок теплоносія та електрокабелю (для моделей з електровентилятором) згідно зі схемою монтажу.
  2. Виконати заливку підлоги (з урахуванням каналу під встановлюваний прилад).
  3. Встановити пристрій у канал, вирівняти за рівнем горизонту за допомогою регулювальних болтів (кути), регулювальних куточків (посередині). Зафіксувати куточки до підлоги. Верхня частина приладу повинна збігтися з "чистовою підлогою".
  4. У разі оформлення індивідуального замовлення на кутові ніжки з фіксацією до підлоги, до дій варіанта 1 додати фіксацію до підлоги кутів приладу.
  5. Ізолювати стінки та дно з боку теплообмінника - теплоізоляцією, стінки та дно з боку вентилятора-шумоізоляцією. Заповнити порожнечі матеріалом ущільнювачем. Змонтувати чистову підлогу.
  6. Змонтувати чистову підлогу.
  7. Здійснити підключення підводок теплоносія та електрокабелів. Закрити прилад захисною кришкою (від попадання стороннього сміття).
  8. Ущільнити щілини силіконовим герметиком або обробним матеріалом ущільнювача. Провести прибирання приміщення. Зняти захисну кришку. Запустити пристрій. Здійснити монтаж декоративної рамки (у разі оформлення індивідуального замовлення). Закрити прилад декоративною решіткою.

Вимоги до монтажу

Монтаж системи опалення необхідно проводити після перевірки функціональності та справності всіх її елементів (особливо електричних складових). Може виникнути пошкодження під час транспортування або зберігання. Вимоги до монтажу

Схеми монтажу

Схема монтажу конвекторів з вентиляторами змінного струму STANDART

  • Конвектор з вентилятором змінного струму STANDART.
  • Провід мідний.
  • Мережа 220 В.
  • Модуль МК-Р-75Т; МК-Р-150Т; МК-Р-300Т.
  • Термостат СН130RR; СН130ARR; СН130RFN (монтаж у розподільчому щиті, керує швидкістю обертання вентилятора).

Схема монтажу приладів із вентиляторами постійного струму PREMIUM

  • Конвектор з вентилятором постійного струму PREMIUM.
  • Провід мідний.
  • Мережа 220 В.
  • Модуль МК-PREMIUM (монтаж у розподільчому щиті).
  • Регулятор частоти обертання вентилятора.
  • Термостат.

Схеми монтажу електричної складової

Типова схема включення МК-Р-150Т / МК-Р-75Т

(Регулювання температури за допомогою тришвидкісного термостата для фанкойлу СН130AR). Максимальне навантаження на один виконавчий блок CH-172D не повинно перевищувати 600 Вт.

Типова схема включення МК-P-300T + MK-150T

(Регулювання температури за допомогою тришвидкісного термостата для фанкойлу СН130AR). Максимальне навантаження на один виконавчий блок CH-172D не повинно перевищувати 600 Вт.

Типова схема включення МК-PREMIUM

(Регулювання температури за допомогою термостата CH110, регулювання швидкості обертання вентиляторів, два модулі живлення в системі)

Типова схема включення МК-P-150T

(Регулювання температури за допомогою тришвидкісного термостата для фанкойлу СН130AR і сервоприводу 603200051 SСHLOSSER 230V). Максимальне навантаження на один виконавчий блок CH-172D не повинно перевищувати 600 Вт.

УВАГА!

  1. Модулі конвектора опалення рекомендується встановлювати якомога ближче до конвектора, щоб падіння напруги не перевищувало 1-2 В.
  2. Схема з'єднань та розміщення конвекторів має бути обрана з урахуванням розташування іншого електроустаткування та відповідати вимогам стандартів безпеки.
  3. Всі роботи з електромонтажу повинні виконуватися лише кваліфікованими фахівцями відповідно до вимог чинних нормативних документів, проектної документації та цієї інструкції.
  4. Конвектори, що встановлюються у вологих приміщеннях, повинні бути обладнані дренажними трубами з діелектричних матеріалів.
  5. Перед введенням системи в експлуатацію ретельно перевірте дотримання всіх норм безпеки.

Розміщення по відношенню до вікна

Захист вікна від конденсату, теплова завіса (за наявності інших джерел тепла)

  • Вентилятор втягує повітря з приміщення, направляє на теплообмінник, нагріте повітря нагріває та підсушує внутрішню поверхню скла.
  • Циркуляція повітряного потоку конвекторів схожа на циркуляцію класичних настінних приладів, що знаходяться під вікнами.
  • Вигідно для житлових приміщень з невеликим об'ємом скління за наявності інших джерел тепла (тепла підлога, радіатори, стельові фанкойли, електроприлади, люди, що постійно перебувають у приміщенні).

Опалення приміщення, захист від конденсату

  • Вентилятор втягує холодне повітря, що надходить від вікна, направляє на теплообмінник, нагріте повітря прямує вглиб приміщення.
  • Швидше нагрівання приміщення (порівняно з попереднім варіантом).
Коментарі