Кошик 0
Список порівняння 0 Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
Наша адреса: м. Вишневе, вул. Освіти 19
м. Вишневе, вул. Освіти 19
Телефони: +38 067 11 838 11
Пн-Пт: з 10:00 до 18:00
Сб: з 11:00 до 15:00
+38 067 11 838 11 Замовити дзвінок

Проектування систем опалення

Проектування систем опалення

Кожна людина, купуючи квартиру в новобудові або завершуючи будівництво власного будинку, стикається з необхідністю правильного вибору якісного опалення, що в майбутньому послужить створенням необхідного комфорту. Тут треба розуміти одну просту істину: Якщо Ви один раз відповідально приділите увагу даному питанню, то на найближчих років 10-20, а може і більше, ви і не згадаєте про протяги, холод взимку та заміну будь-яких приладів опалення або їх частин. Лише один раз варто ретельно підійти до цього і в результаті проблем з опаленням та додаткових витрат у майбутньому у вас не буде. Для того, щоб розуміти, що Вам потрібно, а що ні, скільки це коштує і де це купити, і була створена ця публікація.

Загалом, щоб ви розуміли – наша компанія спеціалізується на проектуванні та підборі систем опалення квартири та будинку. Оплата за наші послуги – символічна. Чому ми це робимо та яка нам від цього вигода? А тут просто! Ми турбуємося за наших покупців, тим самим підтримуємо собі створений імідж. І хай навіть ви у нас нічого не придбаєте, а зробите все згідно з нашим проектом, то ви обов'язково будете задоволені і зігріті так, що порадите нас друзям, знайомим, родичам, які обов'язково до нас звернуться. Так ми успішно працюємо вже більш ніж 3 роки і наша популярність та обороти зростають.

Отже, що нам потрібно для створення проекту опалення?

внутрішньопідлоговий конвектор

Найголовніше для проектування системи водяного опалення – це архітектурний проект квартири чи будинку в цілому. Крім проекту, ви повинні нам надати всю необхідну розмірно-технічну інформацію, що нам може знадобитися. Також ми обов'язково будемо враховувати ваші побажання щодо типу, виду, розміру та розташування приладів опалення.

За відсутності розмірно-технічних даних, ви зможете замовити послугу виїзд фахівця до вас на об'єкт. Наші фахівці під'їдуть до вас у найкоротший термін, знімуть всі необхідні розміри та оглянуть особливості вашого будинку. З нами ви заощадите ваш час та гроші, тому що ми швидко реагуємо на запит та користуємося сучасними технологіями прорахунку та підбору. Ви будете захищені як споживач. Якість наших послуг відповідає міжнародним стандартам якості ISO 0889.25 та ISO 0978.18. Крім того, гарантія на кожну нашу послугу становить щонайменше 2 роки.

Ми зможемо спроектувати та підібрати такі прилади опалення як:

  1. Внутрішньопідлогові конвектори;
  2. Підлогові конвектори;
  3. Настінні конвектори;
  4. Цокольні конвектори;
  5. Плінтусні конвектори;
  6. Внутрішньостінні конвектори.

Також ми спроектуємо розведення труб до них від котла чи центральної магістралі. Ми надаємо повністю тепловий прорахунок відповідно до європейських та міжнародних стандартів.

Коментарі