
Українська компанія з виробництва конвекторів для обігріву з однойменною назвою «Конвектор» виготовляє якісні моделі радіаторів різних модифікацій: конвектори в підлогу (фанкойли), підлогові конвектори та настінні моделі.
У сучасних інтер'єрах часто використовуються панорамні вікна і вітрини. До питання опалення таких приміщень необхідно підходити максимально грамотно, враховуючи особливості обігріву кімнат з величезною площею скління. Найбільш популярними опалювальними приладами в цьому випадку є конвектори в підлогу з вентилятором (іменовані в світі техніки фанкойлами). Монтуються вони вздовж заскленої стіни.
Варто зазначити, що саме Кіровоградський внутрішньопідлоговий конвектор ідеально підходить для такого приміщення з погляду естетики та якісного обігріву. Виробник пропонує кілька модельних варіантів, які вибираються виходячи з архітектурних особливостей приміщення, його площі, дизайну.
Зверніть увагу! Для обігріву невеликих за площею кімнат підійдуть внутрішньопідлогові, напольні або настінні конвектори з природною конвекцією (без вентилятора), а для обігріву великих за площею будівель актуальна кліматична техніка з вбудованим вентилятором (з примусовою конвекцією). Компанія Кіровоградський конвектор вирішує будь-які завдання, пов'язані із сучасним опаленням.
Кіровоградські конвектори купити, найкраща ціна, максимальна наявність, швидке виготовлення
Внутрішньопідлогові конвектори досить давно використовуються як мешканцями багатоквартирних, так і приватних будинків, як опалювальні прилади, які врізаються у водяну систему опалення. Основною його відмінністю від звичайних радіаторів опалення є використання води. Оскільки конвектор – це комплект елементів, серед яких і теплообмінник, а радіатор – один суцільний теплообмінний елемент, для фанкойлу потрібно вдесятеро менше води для обігріву кімнати.
Зверніть увагу! Незважаючи на те, що показники тепловіддачі у конвектора нижчі, він набагато швидше реагує на перепади температури – при падінні градуса миттєво починає працювати, і так само миттєво вимикається, якщо температура повітря досягає позначки максимум. Це дозволяє підтримувати у приміщенні стабільний мікроклімат, що повністю компенсує невисоку потужність.
У конструкцію фанкойлу входить теплообмінник, механізм якого складають мідна труба з ребра з алюмінію. Поміщений він у короб, виготовлений із стійкої до корозії нержавіючої сталі. Якщо ви підбираєте конвектор для приміщень з сильною вологістю (для басейну, теплиці або ванної кімнати), корпус у такої моделі буде виконаний у спеціалізованій формі і з системою виведення зайвої вологи (у коробі прорізуються спеціальні отвори для дренажів – трубок для збору та відведення рідини). Це гарантує безпеку експлуатації приладу та захищає його від поломки.
Для підвищення потужності тепловіддачі та прискорення повітрообміну у фанкойли розміщуються спеціальні тангенціальні вентилятори. Це досить економний варіант примусового обдування. Кулер працює на напрузі 12 В. Встановивши конвектор біля вікна, ви захистите себе від неприємних протягів та проникнення холодного вуличного повітря до кімнати. Холодні потоки прямуватимуть у конвектор, нагріватимуться, а у приміщення потрапить виключно тепле повітря. Уздовж вікна створюватиметься невидима теплова завіса.
Крім того, система захисту від конденсату позбавить вас постійної необхідності протирати вікна від потоків води на них.
Ще один популярний дизайнерський хід в інтер'єрі – установка великого вікна з низьким підвіконним простором. У таких приміщеннях рекомендуємо встановити декоративні підлогові конвектори лавкового типу. Вони закріплюються на спеціальних ніжках до поверхні підлоги. Є два варіанти виготовлення конвектора – металевий (з порошковим покриттям в один із відтінків гами RAL) та дерев'яний (найчастіше з дуба). Популярність фанкойлів "Конвектор" зростає з кожним роком. Зумовлено це якісними матеріалами та професійним складанням, які гарантують надійність приладу та порівняно низькими цінами.
Конвектор із природною конвекцією
Конвектори із природною конвекцією досить популярна модель обігрівача на сучасному ринку опалювальної техніки. Принцип їх роботи полягає у природному повітрообміні. Повітря нагрівається в теплообміннику та виганяється нагору за допомогою спеціальних пластин. На його місце відразу надходить холодне повітря, і процес починається заново.
Враховуючи відсутність вентилятора, повітрообмін проходить трохи повільніше, ніж з таким, але завдяки хорошій тепловій потужності, якісним матеріалам та використанню новітніх технологій у виготовленні конвектора інженерам «Конвектор» вдалося досягти відмінної теплопередачі.
Основні рекомендації щодо експлуатації конвектора без вентилятора:
- Для встановлення приладу варто звернутися за допомогою до фахівця, який допоможе визначити тип підключення конвектора – до автономної або центральної системи подачі води.
- Рекомендуємо вам придбати такий елемент, як декоративні захисні решітки, для забезпечення радіатора від попадань сторонніх предметів.
- Один раз на три-чотири тижні варто протирати теплообмінник від забруднень за допомогою сухої серветки або побутового пилососу.
- Виконуйте перевірку всіх кранів і гнучких шлангів не рідше ніж раз на три роки.
- Не перекривайте решітки меблями та іншими сторонніми предметами, повинен бути вільний потік повітря для усунення зниження тепловіддачі.
Конвектор із примусовою конвекцією
Конвектори з примусовим обдуванням у своїй конструкції мають таку деталь, як вентилятор. Тому повітрообмін у приміщенні відбувається набагато швидше, ніж із радіатором із природною вентиляцією.
Короб фанкойла, що вбудовується в підлогу, виготовляється з якісної нержавіючої сталі, товщина її становить 1 мм. Також може бути виконаний із дубового масиву товщиною 8 мм. Теплообмінник виготовляється з двох елементів – труба, яка відлита з червоної міді, діаметр її становить 22 мм та алюмінієві пластини, які насаджуються на трубу методом «опресування» та створюють ефект «оребрення».
Тангенціальні вентилятори працюють від напруги 12 В. Для керування ними рекомендуємо встановити регулювальник – термостат або терморегулятор. Мінімальні стандартні параметри конвектора – глибина 85 мм, ширина 240 мм. Якщо ви бажаєте замовити конвектор під індивідуальні параметри, немає нічого неможливого для виробника «Конвектор».
Загальні рекомендації щодо використання конвекторів із вимушеною вентиляцією:
- Їх стосуються всі загальні рекомендації, подані для конвекторів із природною вентиляцією.
- Не можна відкривати будь-які деталі конвектора.
- Не відкривати декоративні решітки при включеному приладі.
- Слідкувати за станом вентилятора – не можна допускати попадання зайвих об'єктів у його лопаті.
Рівень шуму від конвектора не перевищує 35 Дб, що можна порівняти з пошепкою людини. Для порівняння – системний блок комп'ютера працює майже вдвічі голосніше. Безперечно, шумовий показник залежить від темпу обертання лопат вентилятора. Якщо встановити регулятор на позначку «природна вентиляція», конвектор працюватиме зовсім безшумно, оскільки вентилятор у разі вимкнений.
Термін гарантії на елементи конвектора складає:
- П'ять років гарантії виробник надає на герметичність теплообмінника;
- П'ятнадцять років – захист від корозійної руйнації короба;
- Один рік гарантії на додаткові деталі (регулятори тощо).
Конвектори для приміщень із високим рівнем вологості
Всі моделі радіаторів із природною та примусовою вентиляцією від виробника «Конвектор Кіровоград» можуть обладнатися дренажною системою. Такі радіатори підходять для мокрих приміщень – басейнів, теплиць, ванних кімнат, зимових садів.
Дренування – це система, призначена для ефективного усунення конденсату. Вона необхідна для подібних приладів, тому що виводить зайву воду з короба конвектора і усуває можливість поломки теплообмінника та електричних елементів конвектора.
Гарантія анулюється у разі:
- Неправильного (самостійного) монтажу;
- Порушення цілісності основних елементів конвектора;
- Неправильної експлуатації;
- Використання нефірмових комплектуючих, сумнівної якості;
- Ігнорування норм, зазначених у ГОСТ, ДСТУ, СНІД;
- Експлуатації «чужих» енерго- та теплоносіїв.